Nextcloud WebDAV Mount (1.0.0) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: File system
dz: ཡིག་སྣོད་རིམ་ལུགས་
