Nextcloud WebDAV Mount (1.0.0) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Advanced
el: Προχωρημένο

en: Role
el: Ρόλος

en: Folder
el: Φάκελος

en: or
el: ή

en: Not configured
el: Δεν έχει διευθετηθεί

en: File system
el: Σύστημα αρχείων
