Nextcloud WebDAV Mount (1.0.0) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Save
eo: Konservu

en: Custom
eo: Propra

en: Advanced
eo: Specialaj

en: File system
eo: Dosier-sistemo
