Nextcloud WebDAV Mount (1.0.0) - en to es translation catalogue (17 entries)

en: Status
es: Estado

en: Yes
es: Sí

en: Save
es: Guardar

en: Sync
es: Sincronización

en: Every hour
es: Cada hora

en: Custom
es: Personalizado

en: Advanced
es: Avanzado

en: Role
es: Rol

en: Folder
es: Directorio

en: or
es: o

en: run
es: ejecutar

en: Once a day
es: Una vez al día

en: Not configured
es: Sin configurar

en: Login name
es: Nombre de usuario

en: File system
es: Sistema de archivos

en: Every 15 minutes
es: Cada 15 minutos

en: Configured
es: Configurado
