Nextcloud WebDAV Mount (1.0.0) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Status
et: Olek

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Save
et: Salvesta

en: Every hour
et: Iga tund

en: Custom
et: Kohandatud

en: Advanced
et: Täpsem

en: Role
et: Roll

en: Folder
et: Kaust

en: or
et: või

en: Once a day
et: Kord päevas

en: File system
et: Failisüsteem
