Nextcloud WebDAV Mount (1.0.0) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Save
eu: Gorde

en: Every hour
eu: Orduro

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Advanced
eu: Aurreratua

en: Role
eu: Rol

en: or
eu: edo

en: Once a day
eu: Egunero

en: Not configured
eu: Konfiguratu gabe

en: File system
eu: Fitxategi sistema

en: Every 15 minutes
eu: 15 minuturo
