Nextcloud WebDAV Mount (1.0.0) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Save
fa: ذخیره

en: Sync
fa: همگام‌سازی

en: Every hour
fa: هر ساعت

en: Custom
fa: سفارشی

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: Role
fa: نقش

en: Folder
fa: پوشه

en: or
fa: یا

en: Not configured
fa: پیکربندی نشده

en: File system
fa: فایل سیستم
