Nextcloud WebDAV Mount (1.0.0) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Save
fi: Tallenna

en: Sync
fi: Synkronoi

en: Every hour
fi: Tunneittain

en: Custom
fi: Oma

en: Advanced
fi: Edistyneet

en: Role
fi: Rooli

en: or
fi: tai

en: Once a day
fi: Kerran päivässä

en: Not configured
fi: Ei asetettu

en: File system
fi: Tiedostojärjestelmä

en: Operation mode
fi: Toimintamuoto
