Nextcloud WebDAV Mount (1.0.0) - en to fr translation catalogue (20 entries)

en: Status
fr: État

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Save
fr: Enregistrer

en: Every hour
fr: Toutes les heures

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Advanced
fr: Avancé

en: Role
fr: Rôle

en: Folder
fr: Répertoire

en: or
fr: ou

en: Once a day
fr: Une fois par jour

en: Not configured
fr: Pas configuré

en: Login name
fr: Nom d'utilisateur

en: Server URL
fr: URL du serveur

en: File system
fr: Système de fichiers

en: Connection
fr: Connexion

en: Every 15 minutes
fr: Toutes les 15 minutes

en: Configured
fr: Configuré

en: Custom path
fr: Chemin personnalisé

en: Operation mode
fr: Mode opératoire
