Nextcloud WebDAV Mount (1.0.0) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Save
gl: Gardar

en: Custom
gl: Personalizado

en: Advanced
gl: Avanzado

en: Role
gl: Rol

en: or
gl: ou

en: Not configured
gl: Sen configurar

en: File system
gl: Sistema de ficheiros

en: Configured
gl: Configurado

en: Custom path
gl: Ruta personalizada
