Nextcloud WebDAV Mount (1.0.0) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Save
gu: સાચવો

en: Role
gu: હોદો

en: or
gu: અથવા
