Nextcloud WebDAV Mount (1.0.0) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Status
he: סטטוס

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Save
he: שמירה

en: Every hour
he: כל שעה

en: Custom
he: מותאם

en: Advanced
he: מתקדם

en: Role
he: תפקיד

en: Folder
he: תיקיה

en: or
he: או

en: File system
he: מערכת קבצים
