Nextcloud WebDAV Mount (1.0.0) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Every hour
hi: प्रत्येक घंटा

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Advanced
hi: विकसित

en: Role
hi: भूमिका

en: or
hi: अथवा
