Nextcloud WebDAV Mount (1.0.0) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Save
hr: Spremi

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Advanced
hr: Napredno

en: Role
hr: Uloga

en: or
hr: ili

en: File system
hr: Sustav datoteka
