Nextcloud WebDAV Mount (1.0.0) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Save
hu: Mentés

en: Sync
hu: Szinkron

en: Every hour
hu: Minden órában

en: Custom
hu: Egyéni

en: Advanced
hu: Haladó

en: Role
hu: Szerepkör

en: Folder
hu: Mappa

en: or
hu: vagy

en: Once a day
hu: Naponta

en: Not configured
hu: Nincs beállítva

en: Every 6 hours
hu: 6 óránként

en: Every 12 hours
hu: 12 óránként

en: File system
hu: Fájlrendszer

en: Connection
hu: Kapcsolat

en: Every 15 minutes
hu: 15 percenként

en: Configured
hu: Konfigurált
