Nextcloud WebDAV Mount (1.0.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Role
hy: Դեր
