Nextcloud WebDAV Mount (1.0.0) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Save
id: Simpan

en: Custom
id: Tersuai

en: Advanced
id: Lebih lanjut

en: Role
id: Peran

en: or
id: atau

en: File system
id: Sistem berkas
