Nextcloud WebDAV Mount (1.0.0) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Status
is: Staða

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Save
is: Vista

en: Every hour
is: Á klukkustundar fresti

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Advanced
is: Ítarlegt

en: Role
is: Hlutverk

en: or
is: eða

en: File system
is: Skráakerfi
