Nextcloud WebDAV Mount (1.0.0) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Status
it: Stato

en: Yes
it: Sì

en: Save
it: Salva

en: Sync
it: Sincronizzate

en: Every hour
it: Ogni ora

en: Custom
it: Personalizzato

en: Advanced
it: Avanzate

en: Role
it: Ruolo

en: or
it: o

en: Not configured
it: Non configurato
