Nextcloud WebDAV Mount (1.0.0) - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Save
ja: 保存

en: Every hour
ja: 1時間ごと

en: Custom
ja: カスタム

en: Advanced
ja: 高度

en: Role
ja: 役割

en: or
ja: または

en: Once a day
ja: 1日に1回

en: Not configured
ja: 設定されていません

en: Login name
ja: ログイン名

en: Every 6 hours
ja: 6時間毎

en: Every 12 hours
ja: 12時間毎

en: File system
ja: ファイル システム

en: Every 15 minutes
ja: 15分毎

en: Sync now
ja: 今同期
