Nextcloud WebDAV Mount (1.0.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Save
jv: Simpen

en: Custom
jv: Kostum

en: Advanced
jv: Mahir

en: Role
jv: Parāgā
