Nextcloud WebDAV Mount (1.0.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Advanced
ka: გაფართოებული

en: Role
ka: როლი
