Nextcloud WebDAV Mount (1.0.0) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Save
kk: Сақтау

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: File system
kk: Файлдық жүйе
