Nextcloud WebDAV Mount (1.0.0) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Role
km: តួនាទី

en: File system
km: ប្រព័ន្ធ​ឯកសារ
