Nextcloud WebDAV Mount (1.0.0) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Advanced
kn: ಸುಧಾರಿತ

en: Role
kn: ಪಾತ್ರ

en: Folder
kn: ಹೊಸ ಕಡತಕೋಶ

en: Not configured
kn: ಸಂರಚಿತವಾಗಿರದ

en: Connection
kn: ಸಂಪರ್ಕ
