Nextcloud WebDAV Mount (1.0.0) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Role
ku: ڕۆل

en: File system
ku: سیستمی پەڕگە
