Nextcloud WebDAV Mount (1.0.0) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Save
lt: Saugoti

en: Custom
lt: Savitas

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Role
lt: Rolė

en: Folder
lt: Katalogas

en: or
lt: arba

en: Not configured
lt: Nenustatyta

en: File system
lt: Failų sistema
