Nextcloud WebDAV Mount (1.0.0) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Save
lv: Saglabāt

en: Every hour
lv: Katru stundu

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: Role
lv: Loma

en: Folder
lv: Mape

en: or
lv: vai

en: Not configured
lv: Nekonfigurēts

en: Login name
lv: Lietotājvārds

en: File system
lv: Failu sistēma

en: Every 15 minutes
lv: Katras 15 minūtes

en: Configured
lv: Konfigurēts
