Nextcloud WebDAV Mount (1.0.0) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: File system
ml: ഫയൽ സിസ്റ്റം
