Nextcloud WebDAV Mount (1.0.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Save
mn: Хадгалах

en: File system
mn: Файлын систем
