Nextcloud WebDAV Mount (1.0.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Every hour
mr: प्रत्येक तास
