Nextcloud WebDAV Mount (1.0.0) - en to ms translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ms: Ya

en: No
ms: Tidak

en: Save
ms: Simpan

en: Custom
ms: Tersuai

en: Role
ms: Peranan

en: File system
ms: Sistem fail
