Nextcloud WebDAV Mount (1.0.0) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Advanced
my: အဆင်မြင့်

en: or
my: သို့မဟုတ်

en: File system
my: ဖိုင်စနစ်
