Nextcloud WebDAV Mount (1.0.0) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Advanced
ne: बिस्तृत
