Nextcloud WebDAV Mount (1.0.0) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Save
nl: Opslaan

en: Sync
nl: Synchroniseren

en: Every hour
nl: Ieder uur

en: Custom
nl: Aangepast

en: Advanced
nl: Uitgebreid

en: Role
nl: Rol

en: Folder
nl: Map

en: or
nl: of

en: Once a day
nl: Eens per dag

en: Not configured
nl: Niet geconfigureerd

en: Login name
nl: Inlognaam

en: File system
nl: Bestandssysteem

en: Connection
nl: Verbinding

en: Every 15 minutes
nl: Elke 15 minuten

en: Configured
nl: Geconfigureerd

en: Custom path
nl: Aangepast pad
