Nextcloud WebDAV Mount (1.0.0) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Save
nn: Lagre

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Role
nn: Rolle

en: File system
nn: Filsystem
