Nextcloud WebDAV Mount (1.0.0) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Save
oc: Enregistrar

en: Every hour
oc: A cada ora

en: Custom
oc: Personalizat

en: Advanced
oc: Avançat

en: Role
oc: Ròtle

en: Folder
oc: Dorsièr

en: or
oc: o

en: File system
oc: Sistèma de fichièrs
