Nextcloud WebDAV Mount (1.0.0) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Save
pl: Zapisz

en: Sync
pl: Synchronizacja

en: Every hour
pl: Co godzinę

en: Custom
pl: Własne

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Role
pl: Rola

en: or
pl: lub

en: run
pl: uruchom

en: Once a day
pl: Raz na dzień

en: Not configured
pl: Nieskonfigurowane

en: File system
pl: System plików

en: Connection
pl: Połączenie

en: Every 15 minutes
pl: Co 15 minut

en: Configured
pl: Skonfigurowane

en: Operation mode
pl: Tryb działania
