Nextcloud WebDAV Mount (1.0.0) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Advanced
ps: پرمخ تللی

en: Role
ps: ونډه

en: or
ps: او
