Nextcloud WebDAV Mount (1.0.0) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Status
pt: Estado

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Save
pt: Guardar

en: Custom
pt: Personalizado

en: Advanced
pt: Avançado

en: Role
pt: Grupo

en: or
pt: ou

en: File system
pt: Sistema de ficheiros
