Nextcloud WebDAV Mount (1.0.0) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Save
ro: Salvare

en: Custom
ro: Personalizat

en: Advanced
ro: Avansat

en: Role
ro: Rol

en: or
ro: sau

en: File system
ro: Sistem de fișiere
