Nextcloud WebDAV Mount (1.0.0) - en to ru translation catalogue (21 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Save
ru: Сохранить

en: Sync
ru: Синхронизация

en: Every hour
ru: Каждый час

en: Custom
ru: Собственная

en: Advanced
ru: Расширенные

en: Role
ru: Роль

en: Folder
ru: Папка

en: or
ru: или

en: run
ru: запустить

en: Once a day
ru: Раз в день

en: Not configured
ru: Не настроено

en: Login name
ru: Имя для входа

en: Every 6 hours
ru: Каждые 6 часов

en: File system
ru: Файловая система

en: Connection
ru: Соединение

en: Every 15 minutes
ru: Каждые 15 минут

en: Configured
ru: Сконфигурировано

en: Custom path
ru: Пользовательский путь
