Nextcloud WebDAV Mount (1.0.0) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Save
sk: Uložiť

en: Every hour
sk: Každú hodinu

en: Custom
sk: Vlastná

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: or
sk: alebo

en: Once a day
sk: Raz za deň

en: Not configured
sk: Nenastavené

en: File system
sk: Systém súborov
