Nextcloud WebDAV Mount (1.0.0) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Save
sl: Shrani

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: File system
sl: Datotečni sistem
