Nextcloud WebDAV Mount (1.0.0) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Save
sq: Ruaj

en: Custom
sq: E personalizuar

en: File system
sq: File i sistemit
