Nextcloud WebDAV Mount (1.0.0) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Save
sv: Spara

en: Sync
sv: Synkronisera

en: Every hour
sv: Varje timma

en: Custom
sv: Anpassad

en: Advanced
sv: Utökad

en: Role
sv: Roll

en: Folder
sv: Mapp

en: or
sv: eller

en: Once a day
sv: Varje dag

en: Not configured
sv: Ej inställd

en: File system
sv: Filsystem
