Nextcloud WebDAV Mount (1.0.0) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Save
ta: சேமி

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Advanced
ta: மேம்பட்ட

en: Role
ta: பாத்திரம்

en: or
ta: அல்லது

en: File system
ta: கோப்பு கட்டுமானம்
