Nextcloud WebDAV Mount (1.0.0) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Role
te: పాత్ర

en: Login name
te: ప్రవేశపు పేరు

en: File system
te: దస్త్ర వ్యవస్థ
