Nextcloud WebDAV Mount (1.0.0) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Save
th: บันทึก

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Advanced
th: ขั้นสูง

en: or
th: หรือ

en: File system
th: ระบบไฟล์
