Nextcloud WebDAV Mount (1.0.0) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Save
tr: Kaydet

en: Sync
tr: Senkronize et

en: Every hour
tr: Her saat

en: Custom
tr: Özel

en: Advanced
tr: Gelişmiş

en: Role
tr: Rol

en: Folder
tr: Klasör

en: or
tr: ya da

en: Once a day
tr: Günde bir kez

en: Not configured
tr: Yapılandırılmadı

en: File system
tr: Dosya sistemi

en: Every 15 minutes
tr: Her 15 dakika
